Yaşam

Taha Duymaz’ın ablasından duygu yüklü paylaşım: Allah razı olsun

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler 11 ilde ağır hasara yol açtı. Depremden en çok etkilenen illerden biri olan Hatay’da sosyal medya fenomeni Taha Duymaz, kardeşi, kayınbiraderi ve teyzesi hayatını kaybetti. Abisinin acısıyla yıkılan abla Semiha Duymaz, sosyal medya hesabından herkesi duygulandıran bir paylaşım yaptı.

“TANRI SENİ KORUSUN”

Taha’nın oğluyla oynadığı bir videoyu paylaşan Semiha Duymaz, “Bu sıralar ben köydeydim. Annem annemin yanındaydı. ‘Taha çok acıktım’ dedim. Onun yaptığı son yemek ve benim yediğim son yemekti.Allah senden razı olsun güzel kalpli kardeşim.Nur içinde uyu.Sen bu dünyada rahat edemezdin.

“HAYALLERİ VARDI, HEPSİ BİR ZAMANDA OLDU”

Taha Duymaz’ın niyetini yazdığı bilgisayar ekranını paylaşan Semiha Duymaz, “Hayalleri vardı. Hepsi bir anda uçup gitti. En kötüsü de hiçbir şey yapamamak” diye yazdı.

TAHA DUYMAZ’IN GOLLERİ

Taha Duymaz bilgisayar ekranında “Eğitimimi tamamlayacağım. Aileme iyi bir yaşam sağlamak için çok çalışacağım. Aşçı olacağım. Ne olursa olsun her zaman iyi, dürüst bir insan olmaya çalışacağım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu