Ekonomi

Mardian Mall mağaza karmasını güçlendirmeye devam ediyor

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına değerli katma değerler sağlayan Mardian Mall, mağaza karmasını yapı marketlerle güçlendirmeye devam ediyor.

Ev tadilatı mağazacılığının lideri Koçtaş, Türkiye’deki büyümesini büyük mağazaları ve mahalle formatı Koçtaş Fix ile sürdürüyor. 53 ilde mağazasıyla hizmet veren Koçtaş Fix, 349. mağazasını Mardian MALL Mall’da açtı.

KOÇTAŞ Fix Akdeniz Bölge Müdürü Selami Dinçer, Mardian Mall AVM Müdürü Mahmut Yıldızhan ve yönetim ekibinin katılımıyla 733 metrekarelik mağazasıyla Mardinlilere hizmet vermeye başladı.

Mardian MALL Alışveriş Merkezi Müdürü Mahmut Yıldızhan, “AVM olarak verdiğimiz hizmetin kaliteli olması, misafirlerimizin aradıkları her ürünü bulabilmeleri ve misafirlerimizin Mardian Mall’a geldiklerinde kendilerini özel hissetmeleri gerekiyor. tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda planlıyoruz.Marka karmamızı güncel tutmak ve yeni markalara fırsat yaratmak.Bu anlamda sektörü yakından takip ederek ziyaretçilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda adımlar atmaya devam ediyoruz.” söz konusu. – MARDİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu