Haber

Kısaca Edirne’den

Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı, sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi.

İl Başkanı Sinan Tekin, bir restoranda düzenlenen programda yaptığı konuşmada, 2023 yılının Türkiye’de değişim ve dönüşüm yılı olacağını belirterek, üzerlerindeki büyük sorumluluğun farkında olduklarını ifade etti.

Ekonomi ve iş hayatıyla ilgili sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelmekten memnuniyet duyduklarını ifade eden Tekin, önümüzdeki günlerde diğer alanlarda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle de bir araya geleceklerini bildirdi.

Genel Yönetim Kurulu Üyesi ve Edirne İl Sorumlusu Mustafa İriş’in katıldığı programa Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sezai Irmak, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kemal Cingöz ve oda yöneticileri katıldı. da bir konuşma yaptı.

Süloğlu Sporgrubun zirvesine yükseldi

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Süloğlu Spor’un bu yıl şampiyon olacağına inandığını belirtti.

Küplü Spor ile Küplü Belediye Başkanı Gökmen Altay ile oynanan maçı izleyen Ormankıran, maç sonunda Altay’a Süloğlu Spor eşarbı hediye etti.

Ev sahibi takımın 8-2 kazandığı maçın ardından soyunma odasında futbolcuları ve teknik ekibi tebrik eden Ormankıran, Süloğlu Spor’un 4 haftadır yenilmeden şampiyonluğa emin adımlarla yürüdüğünü belirtti.

Küplü Spor’un galibiyetiyle ligde üst sıralara yükselen Süloğlu Spor’a ilçe halkının inancının tam olduğunu söyleyen Ormankıran, “Biz her zaman takımımızın arkasındayız. Birlik ve beraberlik içinde halkımızın ve kulübümüzün yanındayız. dayanışma.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu